Про нас

Що ми пропонуємо?

Команда AEON спеціалізується на власному виробництві високоякісних меблевих виробів «під ключ». Наш асортимент включає все необхідне для Вашої спальні: ліжка, шафи, прихожі, письмові столи, комоди, тумби та туалетні столики. Будьте впевнені, що в нас Ви отримаєте надійну збірку з максимально якісним фарбуванням та лакуванням меблів.

Окрім цього, наші експерти здійснюють технічний супровід іншими кімнатами Вашого дому, надають консультації, дилерські послуги та зводять Вас із перевіреними виробниками суміжної продукції.

Ми особливі своєю уважністю до деталей, вмінням допомагати нашим клієнтам та супроводом на всіх етапах замовлення меблів.

Для кого?

Ми знаємо як важливо створити у своєму домі відчуття затишку. Саме тому ми створюємо меблі для тих, хто прагне зробити своє житло насправді комфортним, лаконічним та привабливим.

Працюємо з людьми, які щойно завершили свій ремонт, прагнуть оновити меблі та шукають компанію, яка виробляє не тільки естетичні, але й доступні за своєю ціною вироби. Виготовляємо індивідуальні замовлення для сімей, які прагнуть оновити свій простір та не знають із чого почати. Допомагаємо тим, хто хоче отримати зручний сервіс, надійні гарантії та гнучкі умови оплати.

Якщо це Ви — зв’яжіться із нами та ми обов’язково відповімо на усі запитання!

Для чого?

Ми працюємо для того, щоб Вам було комфортно.

AEON прагне поєднувати красиве та функціональне, оригінальне та практичне, сучасне та довговічне. Саме тому ми завжди тримаємо руку на пульсі світових тенденцій та використовуємо найкращу деревину та безпечні лаки для покриття поверхонь.

AEON піклується про кожного клієнта, тому, створюючи ексклюзивний дизайн, ми прислухаємося до Ваших побажань.

 • Розпочни з найважливішого. Розпочни з AEON!

  Адже саме ми:

  • Орієнтуємося на високоякісний результ

  • Розробляємо оригінальні дизайн-проект

  • Використовуємо безпечні та довговічні матеріали

  • Надаємо приємний сервіс

  • Працюємо для Вашого комфорту

< >

Про нас

Команда AEON спеціалізується на власному виробництві високоякісних меблевих виробів «під ключ». Наш асортимент включає все необхідне для Вашої спальні: ліжка, шафи, письмові столи, комоди, тумби та туалетні столики. Будьте впевненні, що в нас Ви отримаєте надійну збірку з максимально якісним фарбуванням та лакуванням меблів.

Консультація

>